falkon_runaction - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Run Action
fr: Lancer une action

en: Run action on current page
fr: Lancer une action sur la page actuelle

en: RunAction button
fr: Bouton Lancer une action

en: Configure...
fr: Configurer...

en: Run Action Settings
fr: Paramètres de Lancer une action

en: Available actions
fr: Actions disponibles
