falkon_middleclickloader - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: MiddleClickLoader Setting
fr: Paramètres de MiddleClickLoader

en: Open url in:
fr: Ouvrir l'URL dans :

en: Use only valid url
fr: N'utiliser que les URL valables

en: New Tab
fr: Nouvel onglet

en: Current Tab
fr: Onglet actuel

en: New Window
fr: Nouvelle fenêtre
