falkon_runaction - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Run Action
hi: रन क्रिया

en: Run action on current page
hi: वर्तमान पृष्ठ पर कार्रवाई चलाएँ

en: RunAction button
hi: रनएक्शन बटन

en: Configure...
hi: कॉन्फ़िगर करें...

en: Run Action Settings
hi: क्रिया सेटिंग चलाएँ

en: Available actions
hi: उपलब्ध क्रियाएं
