falkon_hellopython - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: My first plugin action
hi: मेरी पहली प्लगइन कार्रवाई

en: Hello
hi: नमस्ते

en: First plugin action works :-)
hi: पहली प्लगइन कार्रवाई काम करती है :-)

en: Close
hi: बंद करना

en: Hello Python Settings
hi: हेलो पायथन सेटिंग्स

en: Hello Python Sidebar
hi: हेलो पायथन साइडबार
