falkon_runaction - en to sa translation catalogue (6 entries)

en: Run Action
sa: Run Action इति

en: Run action on current page
sa: वर्तमान पृष्ठे क्रिया चालयन्तु

en: RunAction button
sa: RunAction बटन

en: Configure...
sa: विन्यस्तं कुर्वन्तु...

en: Run Action Settings
sa: क्रियासेटिंग्स् चालयन्तु

en: Available actions
sa: उपलब्धाः क्रियाः
