falkon_middleclickloader - en to sa translation catalogue (7 entries)

en: MiddleClickLoader Setting
sa: MiddleClickLoader सेटिंग्

en: MiddleClickLoader
sa: MiddleClickLoader इति

en: Open url in:
sa: url इत्यत्र उद्घाटयन्तु:

en: Use only valid url
sa: केवलं वैध url इत्यस्य उपयोगं कुर्वन्तु

en: New Tab
sa: नवीन ट्याब्

en: Current Tab
sa: वर्तमान ट्याब्

en: New Window
sa: नवीन विण्डो
