falkon_helloqml - en to sa translation catalogue (13 entries)

en: "Hello QML" plugin loaded
sa: "नमस्ते QML" प्लगिन् लोड् अभवत्

en: Bye!
sa: पुनर्मिलामः!

en: Testing QML Title
sa: QML शीर्षकस्य परीक्षणम्

en: Testing QML Tooltip
sa: QML Tooltip परीक्षणम्

en: Click Me!
sa: मां क्लिक् कुर्वन्तु!

en: Testing QML SideBar
sa: QML SideBar परीक्षणम्

en: Hello Qml Plugin
sa: नमस्कार Qml प्लगइन

en: Hello QML
sa: नमस्कार QML

en: First qml plugin action works :-)
sa: प्रथमं qml प्लगिन् क्रिया कार्यं करोति :-)

en: Enter text to save
sa: रक्षितुं पाठं प्रविशतु

en: Save
sa: रक्ष्

en: Saved!
sa: रक्षितम् !

en: Error occurred, try again!
sa: त्रुटिः अभवत्, पुनः प्रयासं कुर्वन्तु!
