falkon_hellopython - en to sa translation catalogue (6 entries)

en: My first plugin action
sa: मम प्रथमा प्लगिन् क्रिया

en: Hello
sa: नमस्ते

en: First plugin action works :-)
sa: प्रथमं प्लगिन् क्रिया कार्यं करोति :-)

en: Close
sa: पिधानं करोतु

en: Hello Python Settings
sa: नमस्कार पायथन सेटिंग्स्

en: Hello Python Sidebar
sa: नमस्कार पायथन साइडबार
