falkon_helloqml - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: "Hello QML" plugin loaded
sk: Plugin "Ahoj, QML" načítaný

en: Bye!
sk: Dovidenia!

en: Testing QML Title
sk: Testujem QML Title

en: Testing QML Tooltip
sk: Testujem QML Tooltip

en: Click Me!
sk: Klikni sem!

en: Testing QML SideBar
sk: Testujem QML SideBar

en: Hello Qml Plugin
sk: Plugin Ahoj, QML

en: Hello QML
sk: Ahoj, QML

en: First qml plugin action works :-)
sk: Prvá akcia QML pluginu funguje :)

en: Enter text to save
sk: Zadajte text na uloženie

en: Save
sk: Uložiť

en: Saved!
sk: Uložené!

en: Error occurred, try again!
sk: Nastala chyba, skúste znova!
