falkon_hellopython - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: My first plugin action
sk: Moja prvá akcia z doplnku

en: Hello
sk: Ahoj

en: First plugin action works :-)
sk: Prvý doplnok funguje :-)

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Hello Python Settings
sk: Nastaveni Hello Python

en: Hello Python Sidebar
sk: Panel Hello Python
