falkon_middleclickloader - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: MiddleClickLoader Setting
sk: Nastavenie MiddleClickLoader

en: Open url in:
sk: Otvoriť URL v:

en: Use only valid url
sk: Použiť iba platné URL

en: New Tab
sk: Nová karta

en: Current Tab
sk: Aktuálna karta

en: New Window
sk: Nové okno
