falkon_runaction - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Run Action
sk: Spustiť akciu

en: Run action on current page
sk: Spustiť akciu na aktuálnej stránke

en: RunAction button
sk: Tlačidlo Spustiť akciu

en: Configure...
sk: Nastaviť...

en: Run Action Settings
sk: Nastavenia spustenie akcie

en: Available actions
sk: Dostupné akcie
