falkon_hellopython - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: My first plugin action
ug: تۇنجى قىستۇرما مەشغۇلاتىم

en: Hello
ug: مەرھابا

en: First plugin action works :-)
ug: تۇنجى قىستۇرما مەشغۇلات ئىشلەۋاتىدۇ :-)

en: Close
ug: ياپ

en: Hello Python Settings
ug: مەرھابا Python تەڭشىكى

en: Hello Python Sidebar
ug: مەرھابا Python يان بالداق
