falkon_helloqml - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: "Hello QML" plugin loaded
uk: Додаток «Привіт, QML» завантажено

en: Bye!
uk: Бувайте!

en: Testing QML Title
uk: Тестуємо заголовок QML

en: Testing QML Tooltip
uk: Тестуємо підказку QML

en: Click Me!
uk: Натисни мене!

en: Testing QML SideBar
uk: Тестуємо бічну панель QML

en: Hello Qml Plugin
uk: Привіт, додатку Qml

en: Hello QML
uk: Привіт, QML

en: First qml plugin action works :-)
uk: Перша дія у додатку qml працює :-)

en: Enter text to save
uk: Введіть текст для збереження

en: Save
uk: Зберегти

en: Saved!
uk: Збережено!

en: Error occurred, try again!
uk: Сталася помилка, повторіть!
