falkon_middleclickloader - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: MiddleClickLoader Setting
uk: Налаштування завантажувача за клацанням середньою

en: MiddleClickLoader
uk: Завантажувач за клацанням середньою

en: Open url in:
uk: Місце, де відкриватиметься адреса:

en: Use only valid url
uk: Використовувати лише коректні адреси

en: New Tab
uk: Нова вкладка

en: Current Tab
uk: Поточна вкладка

en: New Window
uk: Нове вікно
