falkon_hellopython - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: My first plugin action
uk: Дія мого першого додатка

en: Hello
uk: Привіт

en: First plugin action works :-)
uk: Дія першого додатка працює :-)

en: Close
uk: Закрити

en: Hello Python Settings
uk: Параметри додатка «Привіт, Python»

en: Hello Python Sidebar
uk: Бічна панель додатка «Привіт, Python»
