falkon_runaction - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Run Action
uk: Виконати дію

en: Run action on current page
uk: Виконати дію для поточної сторінки

en: RunAction button
uk: Кнопка виконання дії

en: Configure...
uk: Налаштувати…

en: Run Action Settings
uk: Параметри виконання дії

en: Available actions
uk: Доступні дії
