fcitx - en to ca translation catalogue (99 entries)

en: Add Word
ca: Afegeix una paraula

en: Add word
ca: Afegeix una parula

en: Allow split
ca: Permet la divisió

en: Anthy Wrapper For Fcitx
ca: Contenidor anthy per a fcitx

en: BackSpace
ca: Retrocés

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Cancel all
ca: Cancel·la-ho tot

en: Cancel pseudo ascii mode
ca: Cancel·la el mode pseudo ascii

en: Candidate List Layout
ca: Disposició de la llista de candidates

en: Circle input mode
ca: Mode d'entrada cercle

en: Circle kana mode
ca: Mode kana cercle

en: Circle latin and hiragana mode
ca: Mode llatí i hiragana cercle

en: Circle typing method
ca: Mètode d'escriptura cercle

en: Command
ca: Ordre

en: Commit first segment
ca: Envia el primer segment

en: Commit selected segment
ca: Envia el segment seleccionat

en: Conversion Mode
ca: Mode de conversió

en: Conversion mode
ca: Mode de conversió

en: Convert
ca: Converteix

en: Convert To Half
ca: Converteix a mig

en: Convert To Half Katakana
ca: Converteix a mig katakana

en: Convert To Hiragana
ca: Converteix a hiragana

en: Convert To Katakana
ca: Converteix a katakana

en: Convert To Latin
ca: Converteix a llatí

en: Convert To Wide Latin
ca: Converteix a llatí ample

en: Convert as you type (Multi segment)
ca: Converteix mentre escriviu (segment múltiple)

en: Convert as you type (Single segment)
ca: Converteix mentre escriviu (segment únic)

en: Corner bracket and Middle Dot
ca: Parèntesi de cantonada i punt volat

en: Corner bracket and wide slash
ca: Parèntesi de cantonada i barra inclinada ampla

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Custom Kana Table
ca: Taula kana personalitzada

en: Custom Key Binding
ca: Vinculació personalitzada de tecles

en: Custom Nicola Table
ca: Taula nicola personalitzada

en: Custom Romaji Table
ca: Taula personalitzada romaji

en: Default
ca: Predeterminat

en: Direct input
ca: Entrada directa

en: Expand segment
ca: Expandeix el segment

en: Half Katakana
ca: Mitja katakana

en: Half Katakana mode
ca: Mode katakana mig

en: Half width katakana
ca: Katakana mitja amplada

en: Hiragana mode
ca: Mode hiragana

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Input Mode
ca: Mode d'entrada

en: Input mode
ca: Mode d'entrada

en: Insert space
ca: Insereix un espai

en: Interface
ca: Interfície

en: Japanese
ca: Japonès

en: Kana Table
ca: Taula kana

en: Katakana mode
ca: Mode katakana

en: Key
ca: Tecla

en: Key binding profile
ca: Perfil de vinculació de tecles

en: KeyProfile
ca: Perfil de tecla

en: Latin
ca: Llatí

en: Latin mode
ca: Mode llatí

en: Learn on auto commit
ca: Aprèn a l'enviament automàtic

en: Learn on manual commit
ca: Aprèn a l'enviament manual

en: Move Caret First
ca: Mou el cursor al primer

en: Move caret backward
ca: Mou el cursor enrere

en: Move caret forward
ca: Mou el cursor endavant

en: Move caret last
ca: Mou el cursor a l'últim

en: Multi segment
ca: Segment múltiple

en: Multi segment immediate
ca: Multi segment immediat

en: Nicola Table
ca: Taula nicola

en: Number candidate of Triggers To Show Candidate Window
ca: Nombre de candidates d'activació a mostrar a la finestra de candidates

en: Page size
ca: Mida de la pàgina

en: Period Style
ca: Estil de punts

en: Period style
ca: Estil de punt

en: Predict
ca: Prediu

en: Quick Kana
ca: Kana ràpid

en: Reconvert
ca: Reconverteix

en: Romaji Table
ca: Taula Romaji

en: Select first candidate
ca: Selecciona la primera candidata

en: Select first segment
ca: Selecciona el primer segment

en: Select last candidate
ca: Selecciona l'última candidata

en: Select last segment
ca: Selecciona l'últim segment

en: Select next candidate
ca: Selecciona la candidata següent

en: Select next segment
ca: Selecciona el segment següent

en: Select previous segment
ca: Selecciona el segment anterior

en: Show candidates label
ca: Mostra l'etiqueta de les candidates

en: Show conversion mode
ca: Mostra el mode de conversió

en: Show input mode
ca: Mostra el mode d'entrada

en: Show input mode in input window when focus changes
ca: Mostra el mode d'entrada a la finestra d'entrada quan canvia el focus

en: Show period style
ca: Mostra l'estil de punt

en: Show symbol style
ca: Mostra l'estil de símbol

en: Show typing method
ca: Mostra el mètode d'escriptura

en: Shrink segment
ca: Contreu el segment

en: Single segment
ca: Segment únic

en: Single segment immediate
ca: Segment únic immediat

en: Symbol Style
ca: Estil de símbols

en: Symbol style
ca: Estil de símbol

en: Thumb shift
ca: Alternança amb el polze

en: Typing Method
ca: Mètode d'escriptura

en: Typing method
ca: Mètode d'escriptura

en: Use direct key on predict
ca: UUtilitza la tecla directa amb la predicció

en: Wide Latin
ca: Llatí ample

en: Wide bracket and wide slash
ca: Parèntesi ample i barra inclinada ampla

en: Wide latin
ca: Llatí ample

en: Wide latin Japanese
ca: Japonès llatí ample

en: Wide latin mode
ca: Mode llatí ample
