fcitx - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Chewing Wrapper For Fcitx
ca: Contenir chewing per al fcitx

en: Selection Key
ca: Tecla de selecció

en: Add Phrase Forward
ca: Afegeix una frase endavant

en: Backward phrase choice
ca: Elecció de frase enrere

en: Automatically shift cursor
ca: Desplaça el cursor automàticament

en: Space as selection key
ca: Espai com a tecla de selecció

en: Keyboard Layout
ca: Disposició de teclat

en: Default Keyboard
ca: Teclat predeterminat

en: Hsu's Keyboard
ca: Teclat Hsu

en: IBM Keyboard
ca: Teclat IBM

en: Gin-Yieh Keyboard
ca: Teclat Gin-Yieh

en: ETen Keyboard
ca: Teclat ETen

en: ETen26 Keyboard
ca: Teclat ETen26

en: Dvorak Keyboard
ca: Teclat Dvorak

en: Dvorak Keyboard with Hsu's support
ca: Teclat Dvorak amb suport Hsu

en: DACHEN_CP26 Keyboard
ca: Teclat DACHEN_CP26

en: Han-Yu PinYin Keyboard
ca: Teclat Han-Yu PinYin

en: Carpalx Keyboard
ca: Teclat Carpalx
