fcitx - en to ca translation catalogue (13 entries)

en:  (via cloud)
ca: (via el núvol)

en: Add Cloud Pinyin Support to Pinyin Input Method
ca: Afegeix la compatibilitat amb pinyin al núvol al mètode d'entrada pinying

en: Cloud Pinyin
ca: Pinyin al núvol

en: Cloud Pinyin Candidate Word Order
ca: Ordre de les paraules candidates del pinyin al núvol

en: Cloud Pinyin Source
ca: Origen de pinyin al núvol

en: Cloud Pinyin is Disabled.
ca: El pinyin al núvol està inhabilitat

en: Cloud Pinyin is Enabled.
ca: El pinyin al núvol està habilitat.

en: CloudPinyin
ca: Pinyin al núvol

en: Disable Cloud Pinyin When you are using mobile can save your network
ca: Inhabilitar pinyin al núvol quan esteu utilitzant el mòbil pot estalviar la vostra xarxa

en: Don't Show the 'via cloud' hint
ca: No mostris els suggerents «via núvol»

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Minimum Length of Pinyin To Trigger Cloud Pinyin
ca: Longitud mínima de pinyin per activar pinyin al núvol

en: Toggle Cloud Pinyin enabled status
ca: Commuta l'estat d'activació del pinyin al núvol
