fcitx - en to da translation catalogue (13 entries)

en:  (via cloud)
da:  (via sky)

en: Add Cloud Pinyin Support to Pinyin Input Method
da: Tilføj understøttelse af sky-Pinyin til Pinyin-inputmetode

en: Cloud Pinyin
da: Sky-Pinyin

en: Cloud Pinyin Candidate Word Order
da: Rækkefølge på kandidatord for sky-Pinyin

en: Cloud Pinyin Source
da: Sky-Pinyin-kilde

en: Cloud Pinyin is Disabled.
da: Sky-Pinyin er deaktiveret.

en: Cloud Pinyin is Enabled.
da: Sky-Pinyin er aktiveret.

en: CloudPinyin
da: SkyPinyin

en: Disable Cloud Pinyin When you are using mobile can save your network
da: Deaktivering af sky-Pinyin kan sparer på din netværkstrafik når du bruger mobiltelefon

en: Don't Show the 'via cloud' hint
da: Vis ikke 'via sky'-tippet

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Minimum Length of Pinyin To Trigger Cloud Pinyin
da: Minimumlængde før Pinyin udløser sky-Pinyin

en: Toggle Cloud Pinyin enabled status
da: Skift aktiveringsstatus for sky-Pinyin
