fcitx - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Clear font setting
ca: Esborra la configuració del tipus de lletra

en: Other
ca: Una altra

en: Show Advanced Options
ca: Mostra les opcions avançades

en: _Cancel
ca: _Cancel·la

en: _OK
ca: D'ac_ord

en: Unspecified
ca: No especificat

en: Default keyboard layout
ca: Disposició predeterminada de teclat

en: Input Method Default
ca: Mètode d'entrada predeterminat

en: Default
ca: Predeterminat

en: Keyboard layout:
ca: Disposició del teclat:

en: Keyboard layout to use when no input window:
ca: Disposició de teclat a usar quan no hi ha finestra d'entrada:

en: Input method settings:
ca: Configuració del mètode d'entrada:

en: Add input method
ca: Afegeix un mètode d'entrada

en: Search Input Method
ca: Cerca un mètode d'entrada

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Empty
ca: Buit

en: Please press the new key combination
ca: Si us plau premeu la nova combinació de tecles

en: Input Method Configuration
ca: Configuració del mètode d'entrada

en: Global Config
ca: Configuració global

en: Input Method
ca: Mètode d'entrada

en: Appearance
ca: Aparença

en: Advanced
ca: Avançat

en: Search Addon
ca: Cerca un complement

en: Configure
ca: Configura

en: Addon
ca: Complement

en: Didn't install related component.
ca: No instal·lis el component relacionat

en: Cannot load currently used user interface info
ca: No es pot carregar la informació de la interfície usada actualment

en: No configuration option for %s.
ca: No hi ha cap opció de configuració per a %s.

en: Available Input Method
ca: Mètode d'entrada disponible

en: Only Show Current Language
ca: Mostra sols la llengua actual

en: Current Input Method
ca: Mètode d'entrada actual

en: The first input method will be inactive state. Usually you need to put <b>Keyboard</b> or <b>Keyboard - <i>layout name</i></b> in the first place.
ca: El primer mètode d'entrada estarà en estat inactiu. En general us cal posar <b>Teclat</b> o <b>Teclat -<i>nom de la disposició</i></b> al primer lloc.

en: Language
ca: Llengua
