fcitx - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Use Hanja
ru: Использовать Hanja

en: Use Hangul
ru: Использовать Hangul

en: Hangul Wrapper For Fcitx
ru: Обертка Hangul для Fcitx

en: Keyboard Layout
ru: Раскладка клавиатуры

en: Sebeolsik Dubeol Layout
ru: Раскладка Sebeolsik Dubeol

en: Hanja Mode Toggle Key
ru: Клавиша переключения режима Hanja

en: Auto Reorder
ru: Автоматическая пересортировка

en: Word Commit
ru: Добавить слово

en: Hanja Mode
ru: Режим Hanja
