fcitx - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Auto Reorder
ja: 自動並び替え

en: Hangul
ja: ハングル

en: Hangul Wrapper For Fcitx
ja: Fcitx 用 ハングルラッパー

en: Hanja Mode
ja: 朝鮮漢字モード

en: Hanja Mode Toggle Key
ja: 朝鮮漢字モードのトリガーとなるキー

en: Keyboard Layout
ja: キーボードレイアウト

en: Sebeolsik Dubeol Layout
ja: Sebeolsik Dubeol レイアウト

en: Use Hangul
ja: ハングルを使う

en: Use Hanja
ja: 朝鮮漢字を使う

en: Word Commit
ja: 単語確定
