fcitx - en to ca translation catalogue (42 entries)

en: &Command
ca: &Ordre

en: &Input Mode
ca: Mode d'&entrada

en: &Key
ca: &Tecla

en: &Path:
ca: &Camí:

en: &Rule:
ca: &Regla:

en: &Type:
ca: &Escriptura:

en: Auto correct input sequence
ca: Corregeix automàticament la seqüència d'entrades

en: Candidate List Layout
ca: Disposició de la llista de candidates

en: Candidates Page Down
ca: Pàgina avall de candidates

en: Candidates Page Up
ca: Pàgina amunt de candidates

en: Cursor Down
ca: Cursor avall

en: Cursor Up
ca: Cursor amunt

en: Dictionary
ca: Diccionari

en: Dictionary Manager
ca: Gestor del diccionari

en: Direct input
ca: Entrada directa

en: Function
ca: Funció

en: Half width Katakana
ca: Katakana d'ample mig

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Initial Input Mode
ca: Mode inicial d'entrada

en: Input Mode
ca: Mode d'entrada

en: Japanese
ca: Japonès

en: Kana Kanji
ca: Kana kanji

en: Key
ca: Tecla

en: Key Conflict
ca: Conflicte de tecla

en: Key to add is conflict with existing shortcut.
ca: La tecla a afegir està en conflicte amb una drecera existent.

en: Kkc Addon of Fcitx
ca: Complement kkc de fcitx

en: Latin
ca: Llatí

en: Number candidate of Triggers To Show Candidate Window
ca: Nombre de candidats d'activadors per mostrar la finestra de candidates

en: Page size
ca: Mida de pàgina

en: Punctuation Style
ca: Estil de puntuació

en: Save Changes
ca: Desa els canvis

en: Select Dictionary Directory
ca: Seleccioneu el directori del diccionari

en: Select Dictionary File
ca: Seleccioneu el fitxer de diccionari

en: Shortcut
ca: Drecera

en: Shortcut Manager
ca: Gestor de dreceres

en: Show Annotation
ca: Mostra l'annotació

en: System
ca: Sistema

en: The content has changed.
    Do you want to save the changes or discard them?
ca: El contingut ha canviat.
    Voleu desar els canvis o descartar-los?

en: This is a template of a simple Fcitx Module
ca: Aquesta és una plantilla d'un mòdul fcitx simple

en: User
ca: Usuari

en: Wide latin
ca: Llatí ample

en: Wide latin Japanese
ca: Japònes llatí ample
