fcitx - en to ca translation catalogue (66 entries)

en: %1% Downloaded.
ca: %1% descarregat.

en: &Browse Sogou Cell Dictionary Online
ca: &Explora el Sogou Cell Dictionary en línia

en: &Clear Dict
ca: &Neteja el diccionari

en: &Clear User Data
ca: &Neteja les dades d'usuari

en: &Import
ca: &Importa

en: &Remove
ca: &Elimina

en: Ambiguity
ca: Ambigüitat

en: Are you sure to delete %1?
ca: Teniu seguretat d'eliminar %1?

en: Browse Sogou Cell Dict repository
ca: Explora el repositori Sogou Cell Dict

en: By Phrase Length and Frequency
ca: Per longitud i freqüència de la frase

en: By Phrase Length and Pinyin Length and Frequency
ca: Per la longitud de la frase i la longitud i freqüència del pinyin

en: Cannot connect to Fcitx by DBus, is Fcitx running?
ca: No es pot connectar a fcitx amb DBus, està fcitx en execució?

en: Clear &All Data
ca: Neteja &totes les dades

en: Confirm deletion
ca: Confirmeu l'eliminació

en: Convert failed.
ca: El convertidor ha fallat.

en: Converter crashed.
ca: El convertidor ha fallat.

en: Copy file failed
ca: Ha fallat la còpia del fitxer

en: Copy file failed. Please check you have permission or disk is not full.
ca: Ha fallat la còpia del fitxer. Si us plau verifiqueu que teniu permís o que el disc no està ple.

en: Correction
ca: Correcció

en: Create temporary file failed.
ca: Ha fallat la creació del fitxer temporari.

en: Culture
ca: Cultura

en: Dictionary
ca: Diccionari

en: Dictionary Zhuyin
ca: Diccionari zhuyin

en: Download Finished
ca: Ha finalitzat la descàrrega

en: Download started.
ca: Ha començat la descàrrega

en: Economy
ca: Economia

en: Error while deleting %1.
ca: S'ha produït un error quan s'eliminava %1.

en: Failed to create request.
ca: Ha fallat la creació de la demanda

en: File Operation Failed
ca: Ha fallat una operació sobre un fitxer

en: From &File
ca: Des de &fitxer

en: From &Sogou Cell Dictionary File
ca: Des del fitxer &Sogou Cell Dictionary

en: Geology
ca: Geologia

en: History
ca: Historial

en: Input Dictionary Name
ca: Entreu el nom del diccionari

en: LibPinyin Wrapper For Fcitx
ca: Contenidor LibPinyin per a fcitx

en: Life
ca: Vida

en: Manage Pinyin Dictionary
ca: Gestiona el diccionari pinyin

en: Nature
ca: Naturalesa

en: New Dictionary Name:
ca: Nou nom de diccionari:

en: No browsing outside pinyin.sogou.com, now redirect to home page.
ca: No es pot explorar fora de pinyin.sogou.com, ara redirigeix a la pàgina d'inici.

en: People
ca: Gent

en: Remove &All
ca: Elimina &tot

en: Rename failed.
ca: Ha fallat el canvi de nom.

en: Scel file (*.scel)
ca: Fitxer scel (*.scel)

en: Science
ca: Ciència

en: Science & Technology
ca: Ciència i tecnologia

en: Select Dictionary File
ca: Seleccioneu el fitxer de diccionari

en: Select scel file
ca: Seleccioneu el fitxer scel

en: Shift
ca: Màjuscules

en: Shuangpin Scheme
ca: Esquema shuangpin

en: Society
ca: Societat

en: Sort method
ca: Mètode d'ordenació

en: Sport
ca: Esports

en: Standard
ca: Estàndard

en: Technology
ca: Tecnologia

en: Temporary file created.
ca: S'ha creat el fitxer temporari

en: Use Incomplete Zhuyin
ca: Utilitza el zhuyin incomplet

en: Use Incomplete pinyin
ca: Utilitza el pinyin incomplet

en: Use Simplified Chinese Data for Zhuyin (Need Restart)
ca: Utilitza les dades del xinès simplificat per al zhuyin (cal reiniciar)

en: Use Tone
ca: Utilitza tone

en: Use Traditional Chinese Data for Pinyin and Shuangpin (Need Restart)
ca: Utilitza les dades del xinès tradicional per al pinyin i el shuangpin (cal reiniciar)

en: Wrong Link
ca: Enllaç incorrecte

en: Zhuyin Layout
ca: Disposició zhuyin

en: Zhuyin Next Page
ca: Av Pàg zhuyin

en: Zhuyin Prev Page
ca: Re Pàg zhuyin

en: Zhuyin candidate choosing modifiers
ca: Modificadors d'elecció de candidates del zhuyin
