fcitx - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Pinyin Symbol
da: Pinyin-symbol

en: Chewing Symbol
da: Chewing-symbol

en: Tone Pinyin
da: Tone pinyin

en: Keyboard
da: Tastatur

en: Quick
da: Hurtig

en: M17N IM Support For Fcitx
da: M17N IM-understøttelse til Fcitx

en: Prev Page
da: Forrige side

en: Next Page
da: Næste side

en: Enable deprecated Input method
da: Aktivér udgået inputmetode

en: Enable deprecated input method provided M17N, usually this means something better is already out (Need restart)
da: Aktivér forældet inputmetode som har leveret M17N. Dette betyder typisk er noget bedre allerede er ude (kræver genstart)
