fcitx - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Pinyin Symbol
ca: Símbol pinyin

en: Chewing Symbol
ca: Símbol chewing

en: Keyboard
ca: Teclat

en: Quick
ca: Ràpid

en: M17N IM Support For Fcitx
ca: Suport M17N IM per al fcitx

en: Prev Page
ca: Pàgina prèvia

en: Next Page
ca: Pàgina següent

en: Enable deprecated Input method
ca: Habilita el mètode d'entrada obsolet

en: Enable deprecated input method provided M17N, usually this means something better is already out (Need restart)
ca: Habilita el mètode d'entrada obsolet M17N, generalment això significa que ja hi ha quelcom millor disponible (Cal reiniciar)
