fcitx - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Enable deprecated Input method
de: Veraltete Eingabemethode zulassen

en: Enable deprecated input method provided M17N, usually this means something better is already out (Need restart)
de: Veraltete Eingabemethode (M17N) zulassen. Normalerweise heißt das, es gibt schon eine neuere Version (Neustart von Fcitx erforderlich)

en: Keyboard
de: Tastatur

en: M17N IM Support For Fcitx
de: M17N IM Unterstützung für Fcitx

en: Next Page
de: Nächste Seite

en: Prev Page
de: Vorherige Seite

en: Tone Pinyin
de: Töne Pinyin
