fcitx - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Chewing Symbol
ja: Chewing 記号

en: Enable deprecated Input method
ja: 廃止予定の入力メソッドを有効に

en: Enable deprecated input method provided M17N, usually this means something better is already out (Need restart)
ja: M17Nによって提供されていた廃止予定の入力メソッを有効化します。廃止予定とは、今はもっといい入力メソッドがあることを通常意味します(再起動が必要)

en: Keyboard
ja: キーボード

en: M17N IM Support For Fcitx
ja: Fcitxの M17N IMサポート

en: Next Page
ja: 次のページ

en: Pinyin Symbol
ja: Pinyin 記号

en: Prev Page
ja: 前のページ
