fcitx - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Pinyin Symbol
ru: Символ пиньинь

en: Chewing Symbol
ru: Символ чжуинь

en: Cangjie
ru: Цанцзе

en: Pinyin
ru: Пиньинь

en: Tone Pinyin
ru: Тон пиньинь

en: Keyboard
ru: Клавиатура

en: Quick
ru: Быстро

en: M17N IM Support For Fcitx
ru: Поддержка M17N IM в Fcitx

en: Prev Page
ru: Предыдущая страница

en: Next Page
ru: Следующая страница

en: Enable deprecated Input method
ru: Включить неподдерживаемый метод ввода

en: Enable deprecated input method provided M17N, usually this means something better is already out (Need restart)
ru: Включить неподдерживаемый метод ввода из комплекта M17N. Обычно это значит, что лучшего ничего нет (необходим перезапуск)
