fcitx - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Deploy
ca: Desplega

en: English
ca: Anglès

en: Rime Wrapper For Fcitx
ca: Contenidor rime per a fcitx

en: Rime has encountered an error. See /tmp/rime.fcitx.ERROR for details.
ca: Rime ha trobat un error. Vegeu /tmp/rime.fcitx.ERROR per als detalls.

en: Rime is ready.
ca: Rime està preparat.

en: Rime is under maintenance ...
ca: Rime estar sota manteniment ...

en: Schema List
ca: Llista d'esquemes

en: Synchronize
ca: Sincronitza
