fcitx - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Deploy
tr: Dağıt

en: English
tr: İngilizce

en: Rime Wrapper For Fcitx
tr: Fcitx için Rime Wrapper

en: Rime has encountered an error. See /tmp/rime.fcitx.ERROR for details.
tr: Rime bir hatayla karşılaştı. Detaylar için  /tmp/rime.fcitx.ERROR  yoluna bakın.

en: Rime is ready.
tr: Rime hazır.

en: Rime is under maintenance ...
tr: Rime bakımda...

en: Schema List
tr: Şema Listesi

en: Synchronize
tr: Eşitleme
