fcitx - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: &Host:
ca: &Ordinador:

en: &Path:
ca: &Camí:

en: &Rule:
ca: &Regla

en: &Type:
ca: &Tipus:

en: Candidate List Layout
ca: Disposició de la llista de candidates

en: Dictionary Manager
ca: Gestor de diccionari

en: Dictionary and Rule
ca: Diccionari i regla

en: Digit (0,1,2,...)
ca: Dígit (0,1,2,...)

en: Direct input
ca: Entrada directa

en: Half width Katakana
ca: Katakana amplada mitjana

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Initial Input Mode
ca: Mètode d'entrada inicial

en: Input Mode
ca: Mode d'entrada

en: Japanese
ca: Japonès

en: Keys to Select from Candidate Window
ca: Tecles per seleccionar de la finestra de candidates

en: Latin
ca: Llatí

en: Number candidate of Triggers To Show Candidate Window
ca: Nombre de candidates d'activadors per mostrar la finestra de candidates

en: Page size
ca: Mida de pàgina

en: Punctuation Style
ca: Estil de puntuació

en: Qwerty Center Row (a,s,d,...)
ca: Fila central qwerty (a,s,d,...)

en: Return-key does not insert new line on commit
ca: La tecla intro no insereix una línia nova a l'enviament

en: Select Dictionary File
ca: Selecciona el fitxer de diccionari

en: Server
ca: Servidor

en: Show Annotation
ca: Mostra l'anotació

en: Skk Input Method For Fcitx
ca: Mètode d'entrada skk per al fcitx

en: System
ca: Sistema

en: User
ca: Usuari

en: Wide latin
ca: Llatí ample

en: Wide latin Japanese
ca: Japonès llatí ample
