fcitx - en to da translation catalogue (28 entries)

en: AutoCorrect Img Ing
da: Automatisk rettelse af Img Ing

en: AutoCorrect Iou Iu
da: Automatisk rettelse af Iou Iu

en: AutoCorrect Uei Ui
da: Automatisk rettelse af Uei Ui

en: AutoCorrect Uen Un
da: Automatisk rettelse af Uen Un

en: AutoCorrect gn ng
da: Automatisk rettelse af gn ng

en: Fuzzy An Ang
da: Uafklarede An Ang

en: Fuzzy Chi Ci
da: Uafklarede Chi Ci

en: Fuzzy En Eng
da: Uafklarede En Eng

en: Fuzzy Eng Ong
da: Uafklarede Eng Ong

en: Fuzzy Fo He
da: Uafklarede Fo He

en: Fuzzy Ian Iang
da: Uafklarede Ian Iang

en: Fuzzy In Ing
da: Uafklarede In Ing

en: Fuzzy Inner Segmentation
da: Uafklarede indre segmentering

en: Fuzzy Ke Ge
da: Uafklarede Ke Ge

en: Fuzzy Le Ri
da: Uafklarede Le Ri

en: Fuzzy Ne Le
da: Uafklarede Ne Le

en: Fuzzy On Ong
da: Uafklarede On Ong

en: Fuzzy Segmentation
da: Uafklarede segmentering

en: Fuzzy Shi Si
da: Uafklarede Shi Si

en: Fuzzy Uan Uang
da: Uafklarede Uan Uang

en: Fuzzy Zhi Zi
da: Uafklarede Zhi Zi

en: Let sunpinyin process punctuation
da: Lad sunpinyin behandle tegnsætning

en: Memory Strength
da: Hukommelsesstyrke

en: Number of Best Tail Candidate
da: Antal bedste halekandidater

en: Number of sentence that sunpinyin guess
da: Antal sætninger som sunpinyin gætter

en: Shuangpin Scheme in Sunpinyin
da: Shuangpin-skema i Sunpinyin

en: Sunpinyin Wrapper For Fcitx
da: Sunpinyin-wrapper til Fcitx

en: Use Shuangpin Instead of Quanpin
da: Brug Shuangpin i stedet for Quanpin
