fcitx - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: AutoCorrect Img Ing
ru: Автоисправление Img Ing

en: AutoCorrect Iou Iu
ru: Автоисправление Iou Iu

en: AutoCorrect Uei Ui
ru: Автоисправление Uei Ui

en: AutoCorrect Uen Un
ru: Автоисправление Uen Un

en: AutoCorrect gn ng
ru: Автоисправление gn ng

en: Fuzzy An Ang
ru: Нечеткое An Ang

en: Fuzzy Chi Ci
ru: Нечеткое Chi Ci

en: Fuzzy En Eng
ru: Нечеткое En Eng

en: Fuzzy Eng Ong
ru: Нечеткое Eng Ong

en: Fuzzy Fo He
ru: Нечеткое Fo He

en: Fuzzy Ian Iang
ru: Нечеткое Ian Iang

en: Fuzzy In Ing
ru: Нечеткое In Ing

en: Fuzzy Inner Segmentation
ru: Нечеткая внутренняя сегментация

en: Fuzzy Ke Ge
ru: Нечеткое Ke Ge

en: Fuzzy Le Ri
ru: Нечеткое Le Ri

en: Fuzzy Ne Le
ru: Нечеткое Ne Le

en: Fuzzy On Ong
ru: Нечеткое On Ong

en: Fuzzy Segmentation
ru: Нечеткая сегментация

en: Fuzzy Shi Si
ru: Нечеткое Shi Si

en: Fuzzy Uan Uang
ru: Нечеткое Uan Uang

en: Fuzzy Zhi Zi
ru: Нечеткое Zhi Zi

en: Let sunpinyin process punctuation
ru: Позволить sunpinyin продолжать пунктуацию

en: Memory Strength
ru: Сила памяти

en: Number of Best Tail Candidate
ru: Число кандидата на лучшее заключение

en: Number of sentence that sunpinyin guess
ru: Число предложений для предсказания sunpinyin

en: Shuangpin Scheme in Sunpinyin
ru: Схема шуанпинь в Sunpinyin

en: Sunpinyin Wrapper For Fcitx
ru: Обертка LibPinyin для Fcitx

en: Use Shuangpin Instead of Quanpin
ru: Использовать Shuangpin вместо Quanpin
