fcitx - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Sunpinyin Wrapper For Fcitx
tr: Fcitx için Sunpinyin Wrapper

en: Use Shuangpin Instead of Quanpin
tr: Quanpin yerine Shuangpin kullanın

en: Shuangpin Scheme in Sunpinyin
tr: Sunpinyin içinde Shuangpin Şeması

en: Fuzzy Segmentation
tr: Bulanık Bölümlendirme

en: Fuzzy Inner Segmentation
tr: Bulanık İç Bölümlendirme

en: Number of sentence that sunpinyin guess
tr: Sunpinyin'in tahmin ettiği cümle sayısı

en: Number of Best Tail Candidate
tr: En İyi Kuyruk Adayı Sayısı

en: Memory Strength
tr: Hafıza Mukavemeti

en: Let sunpinyin process punctuation
tr: Sunpinyin işlem noktalama işareti olsun

en: Fuzzy Zhi Zi
tr: Bulanık Zhi Zi

en: Fuzzy Chi Ci
tr: Bulanık Chi Ci

en: Fuzzy Shi Si
tr: Bulanık Shi Si

en: Fuzzy An Ang
tr: Bulanık An Ang

en: Fuzzy On Ong
tr: Bulanık On Ong

en: Fuzzy En Eng
tr: Bulanık En Eng

en: Fuzzy In Ing
tr: Bulanık In Ing

en: Fuzzy Eng Ong
tr: Bulanık Eng Ong

en: Fuzzy Ian Iang
tr: Bulanık Ian Iang

en: Fuzzy Uan Uang
tr: Bulanık Uan Uang

en: Fuzzy Ne Le
tr: Bulanık Ne Le

en: Fuzzy Fo He
tr: Bulanık Fo He

en: Fuzzy Le Ri
tr: Bulanık  Le Ri

en: Fuzzy Ke Ge
tr: Bulanık  Ke Ge

en: AutoCorrect gn ng
tr: OtomatikDüzeltme gn ng

en: AutoCorrect Uen Un
tr: OtomatikDüzeltme  Uen Un

en: AutoCorrect Img Ing
tr: OtomatikDüzeltme Img Ing

en: AutoCorrect Iou Iu
tr: OtomatikDüzeltme Iou Iu

en: AutoCorrect Uei Ui
tr: OtomatikDüzeltme Uei Ui
