fcitx - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Arabic
ca: Àrab

en: Probhat (phonetic)
ca: Probhat (fonètic)

en: Phonetic
ca: Fonètic

en: Romanized
ca: Romanitzat

en: Traditional
ca: Tradicional

en: Compose
ca: Composa

en: Russian Traditional
ca: Rus tradicional
