fcitx - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Compose
de: Zusammenfügen

en: Phonetic
de: Phonetisch

en: Probhat (phonetic)
de: Probhat (phonetisch)

en: Romanized
de: Romanisiert

en: Russian Traditional
de: Traditionelles Russisch

en: Thai
de: Thailändisch

en: Traditional
de: Traditionell
