fcitx - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Amharic
ja: アムハラ語

en: Arabic
ja: アラビア語

en: Emoji
ja: 絵文字

en: Inscript
ja: インド文字

en: Phonetic
ja: 表音

en: Probhat (phonetic)
ja: Probhat (表音)

en: Romanized
ja: ローマ字

en: Russian Traditional
ja: 伝統的ロシア語

en: Thai
ja: タイ語

en: Traditional
ja: 中国語繁体字
