fcitx5-anthy - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Add Word
he: הוספת מילה

en: Add word
he: הוספת מילה

en: Cancel
he: ביטול

en: Cancel all
he: לבטל הכול

en: Command
he: פקודה

en: Convert
he: המרה
