fcitx5-bamboo - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: Allow type with more freedom
vi: Cho phép gõ tự do

en: Auto restore keys with invalid words
vi: Tự động khôi phục phím với từ sai

en: Bamboo Wrapper For Fcitx
vi: Bộ gõ Bamboo cho Fcitx

en: Capitalize Macro
vi: Gõ tắt chữ hoa

en: Custom Keymap
vi: Bàn phím tùy chỉnh

en: Enable Macro
vi: Cho phép gõ tắt

en: Enable spell check
vi: Bật kiểm tra chính tả

en: Input Method
vi: Kiểu gõ

en: Key
vi: Phím

en: Macro
vi: Gõ tắt

en: Macro Disabled
vi: Gõ tắt bị tắt

en: Macro Enabled
vi: Gõ tắt đang mở

en: Output Charset
vi: Bảng Mã

en: Output charset
vi: Bảng mã

en: Restore Key Stroke
vi: Khôi phục phím bấm

en: Spell Check Disabled
vi: Kiểm tra chính tả bị tắt

en: Spell Check Enabled
vi: Kiểm tra chính tả đang mở

en: Spell check
vi: Kiểm tra chính tả

en: Underline the preedit text
vi: Gạch chân từ đang viết

en: Use oà, _uý (instead of òa, úy)
vi: Sử dụng oà, _uý (thay vì òa, úy)

en: Value
vi: Giá trị

en: Vietnamese input method
vi: Kiểu gõ tiếng Việt
