fcitx5-chinese-addons - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Auto select candidate
ca: Selecciona automàticament la candidata

en: Cloud Pinyin
ca: Pinyin al núvol

en: Cloud Pinyin Status
ca: Estat de pinyin al núvol

en: Cloud Pinyin is disabled.
ca: El pinyin al núvol està inhabilitat.

en: Cloud Pinyin is enabled.
ca: El pinyin al núvol està habilitat.

en: Could not find pinyin.
ca: No s'ha pogut trobar el pinyin.

en: Display Hint for word
ca: Mostra els suggeriments per a la paraula

en: Display custom hint
ca: Mostra el suggeriment personalitzat

en: End key
ca: Tecla Fi

en: Exact Match
ca: Coincidència exacta

en: File
ca: Fitxer

en: Icon
ca: Icona

en: Modify dictionary
ca: Modifica el diccionari

en: Next page
ca: Av Pàg

en: Not available
ca: No disponible

en: Order policy
ca: Política d'ordenació

en: Prev page
ca: Re Pàg

en: Punctuation
ca: Puntuació

en: Selection
ca: Selecció

en: Show prediction words
ca: Mostra la predicció de paraules

en: Simplified Chinese
ca: Xinès simplificat

en: Simplified Chinese is enabled.
ca: El xinès simplificat està habilitat.

en: Simplified and Traditional Chinese Translation
ca: Traducció de xinès simplificat i tradicional

en: Table
ca: Taula

en: Traditional Chinese
ca: Xinès tradicional

en: Traditional Chinese is enabled.
ca: El xinès tradicional està habilitat.

en: Use Left and Right to select character:
ca: Utilitza dret i esquerre per seleccionar el caràcter:

en: Use Left and Right to select text.
ca: Utilitza dret i esquerre per seleccionar el text:

en: {0} is not in table.
ca: {0} no està a la taula.

en: {0}: No corresponding code.
ca: {0}: sense codi corresponent.
