fcitx5-chinese-addons - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: File
ja: ファイル

en: Full width character
ja: 全角文字

en: Full width punctuation
ja: 全角句読点

en: Full width punctuation is disabled.
ja: 全角句読点は無効です。

en: Full width punctuation is enabled.
ja: 全角句読点は有効です。

en: Half width Character
ja: 半角文字

en: Half width punctuation
ja: 半角句読点

en: Next Page
ja: 次のページ

en: Next page
ja: 次のページ

en: Prev page
ja: 前のページ

en: Previous Page
ja: 前のページ

en: Punctuation
ja: 句読点
