fcitx5-chinese-addons - en to he translation catalogue (7 entries)

en: ABC
he: א״ב

en: Backend
he: ממשק נסתר

en: Icon
he: סמל

en: No
he: לא

en: Pinyin
he: פיניין:

en: Simplified Chinese
he: סינית מפושטת

en: Traditional Chinese
he: סינית מסורתית
