fcitx5-configtool - en to he translation catalogue (15 entries)

note: i18n: file: src/lib/configwidgetslib/listoptionwidget.ui:31 i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, addButton) i18n: file: src/lib/configwidgetslib/impage.ui:69 i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, addGroupButton) i18n: file: src/lib/configwidgetslib/impage.ui:139 i18n: ectx: 
en: Add
he: הוספה

en: Any language
he: כל שפה

note: i18n: file: src/lib/configwidgetslib/impage.ui:236 i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, configureButton) i18n: file: src/lib/configwidgetslib/impage.ui:239 i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, configureButton)
en: Configure
he: הגדרה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Frontend
he: ממשק גרפי

en: Group Name:
he: שם קבוצה:

en: Keyboard layout viewer
he: מציג פריסות מקלדת

note: i18n: file: src/lib/configwidgetslib/layoutselector.ui:22 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Language:
he: שפה:

note: i18n: file: src/lib/configwidgetslib/layoutselector.ui:39 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Layout:
he: פריסה:

en: New Group
he: קבוצה חדשה

en: No
he: לא

en: Other
he: שונות

en: Pinyin
he: פיניין

en: UI
he: ממשק משתמש

en: Yes
he: כן
