kcm_fcitx5 - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Author
ca: Autor

en: Cannot connect to Fcitx by DBus, is Fcitx running?
ca: No es pot connectar a fcitx amb DBus, està fcitx en execució?

en: Configure Fcitx 5
ca: Configura fcitx 5

en: Configure Input Method
ca: Configura el mètode d'entrada

en: Copyright 2017 Xuetian Weng
ca: Drets d'autor (c) 2017 Xuetian Weng

en: Input Method
ca: Mètode d'entrada

en: Language:
ca: Llengua:

en: Layout:
ca: Disposició:

en: Only &Show Current Language
ca: Mo%stra sols la llengua actual

en: Yes
ca: Sí
