kcm_fcitx5 - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Add
he: הוספה

en: Add Group
he: הוספת קבוצה

en: Add Input Method
he: הוספת שיטת קלט

en: Add Input Method...
he: הוספת שיטת קלט...

en: Addons
he: תוספים

en: Clear
he: ניקוי

en: Configure
he: הגדרה

en: Configure Fcitx 5
he: הגדרת Fcitx 5

en: Configure Input Method
he: הגדרת שיטת קלט

en: Group:
he: קבוצה:

en: Input Method
he: שיטת קלט

en: Language:
he: שפה:

en: Layout:
he: פריסה:

en: Name:
he: שם:

en: No
he: לא

en: Ok
he: אישור

en: Remove
he: הסרה

en: Search...
he: חיפוש...

[ctx: @title:window]
en: Select Color
he: בחירת צבע

[ctx: @title:window]
en: Select Font
he: בחירת גופן

en: Select Layout
he: בחירת פריסה

en: Yes
he: כן
