fcitx5-hangul - en to fr translation catalogue (17 entries)

note: This is default true, due to it has always been.
en: Auto Reorder
fr: Enregistrement automatique

en: Combine on Double Stroke
fr: Combiner lors de trait double

en: Hangul Wrapper For Fcitx
fr: Adaptateur Hangul pour Fcitx

en: Hangul engine for Fcitx 5
fr: Moteur Hangul pour Fcitx 5

en: Hangul for Fcitx 5
fr: Hangul pour Fcitx 5

en: Hanja Mode
fr: Mode hanja

en: Hanja Mode Toggle Key
fr: Clé de commutation du mode hanja

en: Keyboard Layout
fr: Disposition du clavier

en: Next Candidate
fr: Proposition suivante

en: Next Page
fr: Page suiv

en: Prev Candidate
fr: Proposition préc

en: Prev Page
fr: Page préc

en: Sebeolsik Dubeol Layout
fr: Disposition Sebeolsik Dubeol

en: Sebeolsik Final
fr: Finale Sebeolsik

en: Use Hangul
fr: Utiliser le hangul

en: Use Hanja
fr: Utiliser le hanja

en: Word Commit
fr: Validation de mot
