fcitx5-hangul - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Ahnmatae
ka: აჰნმატაე

note: This is default true, due to it has always been.
en: Auto Reorder
ka: ავტომატური გადალაგება

en: Dubeolsik
ka: დუბეოლსკი

en: Dubeolsik Yetgeul
ka: დუბეოლსკი იესგეული

en: Hangul
ka: ჰანგული

en: Hangul Wrapper For Fcitx
ka: Hangul-ის გადამტანი Fcitx-სთვის

en: Hanja Mode
ka: ჰანჯას რეჟიმი

en: Hanja Mode Toggle Key
ka: ჰანჯას რეჟიმის გადამრთველი ღილაკი

en: Keyboard Layout
ka: კლავიატურის განლაგება

en: Next Page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Prev Page
ka: წინა გვერდი

en: Romaja
ka: რომაჯა

en: Sebeolsik Dubeol Layout
ka: Sebeolsik Dubeol განლაგება

en: Sebeolsik Final
ka: Sebeolsik საბოლოო

en: Use Hangul
ka: ჰანგულის გამოყენება

en: Use Hanja
ka: ჰანჯას გამოყენება

en: Word Commit
ka: სიტყვების გადაცემა
